Sony Xperia M

Shitet nga: sony 15 Pri 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Ne gjendje perfekte dhe shum i ruajtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim