Sony Xperia P

Shitet nga: Ylberi 27 Mar 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes telefonin celular Sony Xperia P ne gjendje perfekte, i blere para 7 muajve ne Dubai dhe shume i ruajtur. Kontakti ne telefon: 049847457
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim