Sony Xperia S

Shitet nga: genc 08 Shk 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

105 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Xperia S i perdorur por ngjendje perfekte dhe i formatizuar, vjen me fotrrolle te veten. Ka 32 gb, ekran 4.3 incha dhe procesor dual core. Arsyja e shitjes eshte se kam ble telefon tjeter.

Qmimi i volitshem 110 euro, eshte blere i ri para 1 viti 240 euro.

Fotot origjinale.

Kontakt ne imell genc_tiga@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim