Sony Xperia Tipo

Shitet nga: gent 01 Pri 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prishtinë
Sony Xperia Tipo model st21i viti i prodhimit 2012

RAM memory 512 mb

Internal memory 2.9 GB

Vendin per MicroSd deri ne 32 GB

Wi-Fi , GPS Android Version 4.0.4

Permban te gjitha aplikacionet
Ndrrim me telefon me te ri kuptohet shtoj edhe pare mare mvaret qfar esht ,teli edhe ne gjendje te rregullt me te vin ,adapter ,dhe ndegjosje ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim