SONY EXPERIA T3 BOJE EDHE NDERIME.

Shitet nga: SONY EXPERIA T3 24 Nën 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: Sony
Modeli: Xperia
SONY EXPERIA T3 NE GJENDJE SHUME TE MIRE DHE SHUME I RUJTUNE PA ASNI GERVISHTJE BOJE EDHE NDERIME.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim