Shes Sony Xperia

Shitet nga: Besart 26 Nën 01:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

119 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: Sony
Modeli: Xperia
Shes SonyXperia,shum I rujtun,si ne foto.
Eshte I ardhun nga zvicrra dhe shume pak I perdorun.
Bej ndrrim me iphone 5s
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim