Sony Xperia

Shitet nga: festim 15 Sht 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: Sony
Modeli: Xperia
sony Xperia esht shum i rujtun dhe punon shum mir
Wifi nuk i punon mir por me 3G ose me MB punon shum mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim