Sony xperia

Shitet nga: Lundrim 22 Jan 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: Sony
Modeli: Xperia
Shes telefonin Sony, eshte ne gjendje shume te rregullt pa asni defekt, i ka te gjitha aplikacionet si Facebook,Viber,Messenger,Google Chrome etj, kameren shume te paster dhe te mire, baterien e man shum mire gje gjate, pergjigjemi edhe ne Viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim