Telefon

Shitet nga: Andi 28 Sht 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: Sony
Modeli: Xperia
Shes telefonin.E ka ekranin e demtuar dhe eshte pa Mbushes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim