Tablet 10.1 INCH (medion lifetab) Viber facebook..

Shitet nga: Vigani 16 Shk 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes tabletin Medion LIFETAB E7312 (shume pak i perdorur)

Tableti punon me sistemin operativ 4.2, ka kamere perpara dhe mbrapa

I pershtatshem per facebook, skype, leximin e dokumentav etj

Poashtu e pranon edhe VIBER-in

Baterin e mban ne perdorim te rregullt 2 dite, kurse standby (1 jav)

Specifikat:
Android 4.2 Jelly Bean

1.4GHz dual-core CPU

Mali-400 GPU

8GB storage

microSD card slot

Wifi/Bluetooth

2 camera (2MP)

Pesha: 300 gram

Cmimi:60 euro

049 31 31 13 (Viber, Whatsapp)
045 600 829
ViganiNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim