Tablet Android Maxell Maxtab h8-s

Shitet nga: Maxell 07 Shk 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Tableta android Maxell maxtab h8-s.

Osht thuajse i ri veq 1 jave e kam perdor.

Tableta ka keto karakteristika.

Punon me sistemin e Android 4.1.
Ka 1GB Ram memory me procesor am logic 8726-mx,dual core,cortex a9.
Ka kapacitet prej 8GB por ka vendin per qip qe mund ta rritesh per 4,8,16 ose 32GB.
Ka wifi,viber,skype dhe te gjitha aplikacionet qe mund ti vendosesh ne nje samsung.
Posedon edhe 2 kamera dhe po ashtu ka edhe video te mire qe mund te shikosh filma te ndryshem ne HD.
Edhe sistemi i zerimit eshte mjaft i mire.

Pres bleres serioz.Qmimi eshte 100 euro por pak i diskutueshem.Mund te thirrni ne numrin 043869112.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim