Tablet PC, Dell venue 8 PRO Quad Core

Shitet nga: GZ 27 Mar 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes tablet PC-n Dell Venue 8 PRO 5000 series. Tableti eshte i ri dhe i pa perdorur. Dell venue 8 PRO eshte nje superkompjuter portabil i cili mund te bej qdo gje qe ben nje PC. Me tablet perfshihet edhe sistemi windows 8.1 dhe Office 2013 Home & Student.

Specifikat:

Dell Venue 8 Pro
Intel® Atom™ Processor Z3740D (Quad Core)
Windows 8.1
Office Home & Student 2013
Screen Size: 8",
8" IPS WXGA Touchscreen Display (1280x800), 16:10 HD with 10pt Touch
RAM: 2GB, DDR3 1600
Hard Drive: 32GB SSD
GPU: Intel HD Graphics
Camera Resolution (Front/Back): 1.2MP | 5MP
Bateria: Deri 8 OreTe interesuarit mund te lajmrohen ne numrin 044820003 apo 049358958

TAG tag

Llaptop. Laptop. PC. Tablet. Dell. Venue. Hp. Kompjuter. Telefon. Samsung. Quad core. Atom. i5. i7. core 2 duo. iphone. ipad.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim