Tablet SurfTab HD 16GB dy jav i perdorur

Shitet nga: Cimi 08 Pri 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Tablet SurfTab HD 16GB i ardhur nga gjermania i perdorur dy jave
Full Hd,lojrat 3D,
Me dy kamera e mrama 2.0megapixel e para 0.5mega pixell,
Procesori quad core 1.5GZ,
1GB Ram,
7"=18cm,
WiFi ", Bluetooth,Usb etj,
E ka formen e ipad,
Mbushesin dhe usb kabllen,
Android 4.2,
Viber e te gjitha aplikacionet instalohen e punon perfekt dhe ka ekran shume te paster,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim