Telefon

Shitet nga: Genit 12 Shk 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes telefonin Samsung Galaxy Young . Ne paket. Ngjyra: e perhimt. Ngjendje shum shum (super) te mir . Memori 290mb dhe ram 190mb
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim