Telefonin Samsung dhe galaxy note 2

Shitet nga: dren 17 Mar 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prishtinë
Shesh telefonin samsung Me dy kartela si Samsung S3 asht e nje familie por ky ka pereparsi qe i ka me dy kartela I rujtun kogja shum asht Urgjent e shes me nje qmim mjaft te ulet shum i shpejt asht 049 65 65 66 kontakti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim