Tre telefona per 70 euro

Shitet nga: Tretel 25 Mar 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Samsung duos, nokia N 97 dhe nokia i thjesht
Ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim