U SHIT!!!! Samsung Galaxy Note 4 N910C black 4G

Shitet nga: Petrit 09 Shk 07:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

540 EUR

Komuna: Prishtinë
U shit!!! Shes Samsung Galaxy Note 4 - SM-910C (black)
Verzioni me 8 berthama "octa core" Exynos 5433 (SM-N910C).
E perkrah 4G eshte verzion evropian me 8 berthama, nuk eshte verzion aziatik qe nuk e perkrah 4G!!!
Telefoni vjen me pakete te vete dhe me te gjitha pajisjet percjellese. Dhurate vjen nje folje dhe nje futrolle.
Cmimi 540 Euro kesh!!!
Cmimi 560 Euro me nderrim!!!
U shit!!!!!!
Pres bleres serioz
049113365
+38649113365
Viber, WhatsApp, iMessage, Tango

Pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim