U SHIT FLM MERR JEP 90 EURO PER 10 MINUTA IPHON 4

Shitet nga: IPHONE 4 15 Shk 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   100 EUR

Komuna: Prishtinë
SHES IPHONE 4 16 GB SHUM PAK I PERDORUR KA DISA GRRITHA TE VOGLA ANASH NUK DALLOHEN SHUM ESHTE I ARDHUR NGA AMERIKA I PUNOJN KREJT APLIKACIONET WIFI KAMERA PARA MBRAMA DHE MUND TE INSTALOSH TE GJITHA APLIKACIONET ME TELEFON VJEN ADAPTERI ORIGJINAL DHE FOTROLLA PER MBROJTJE PRES BLERES SERIOZMOS THIRR SE U SHIT U SHIT U SHIT U SHIT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim