UJI KEKIKU PER GUR NE VESHKA

Shitet nga: INFO MJEKSIA 28 Gsh 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
UJI KEKIKU I KONCENTRUAR
==================================
==========================================

Jemi ne podujev vetem permes interneti punojm porosit tona mund te mirren edhe ne prishtine
================================================
Porosit ne +386 (0) 49-324-765 ose +377 (0) 45-536-404

DOBIT

ESHTE DIURETKI DHE MUNDESON
QITJEN E ZALLIT DHE GURVE NGA VESHKET
UL SHEQERIN NE GJAK (diabetin)
UL YNDYREN NE GJAK (kolesterolin)
DEBLOKIMI I ENVE TE GJAKUT (Trigliserid+Lipid)
ANTI SEPTIK
I PASTRON MIKROBET DHE PARAZITET NGA ORGANIZMI
E LEHTSON TRETJEN
DOBESON etj

PERDORIMI

3 her ne dit para bukes1/4 e gotes se cajit mbushet
me uji kekiku kurse 3/4 plotesohet me uji te pijes
para perdorimit te tundet
te ruhet ne vend te erret dhe te ftoht

Shesim produkte 100% natyrale per semundje te ndryshme si

Prostat
Kanale urinare
Probleme me lukth
Mjalt per sterilitet
Krem kunder rrudhave
Krem kunder akneve
Shampo kunder renjes se flokve
Caj per dobsim
Per qrregullim e menstruacioneve
Per migren
Vaj i fares se zez 100% origjinal etjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
Na vizitoni ne faqen ton ne facebook Reklamo Shit Blej ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim