Usb cable per iphone 5,5c,5s,6,6+,ipad, ipod ori..

Shitet nga: 045629429 12 Shk 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   10 EUR

Komuna: Prishtinë
Usb cable per iphone 5,5c,5s,6,6+,ipad, ipod origjinale 100%
Me shumic dhe pakic
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim