Celular vertu ferrarri

Shitet nga: nr 05 Mar 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: Vertu
Modeli: Ferrari
Shitet tel vertu ferrarri imitim I klasit te pare, tel eshte Shum funksional dhe nuk dallon as pak nga origjinali dh eshte I Teri metal dhe Shum cilesor I bler 500 euro ne ch, tel ka kamer du Sim card, eshte me adapter te vetin origjinal dhe te gjitha gjerat extra si ne footo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim