Vertu ferrarri

Shitet nga: Naim 27 Shk 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: Vertu
Modeli: Ferrari
Hitet tel vertu ferrarri eshte imitim I klasit te pare, d.m.th nuk dallon nga ai origjinali 100 perqin, tel eshte Shum I mire ka kamer Shum te mire, I rezistushem Shum dhe Shum funksional, tel eshte , ler 300 euro I ri Para 3 muajeve, tel Shitet ose ndrrohet mund ta provoni dhe ta testoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim