iPad Mini 2 Retina Space Gray

Shitet nga: Norik 21 Pri 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

360 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes iPad Mini 2 me Retina Display dhe Wifi ne gjendje sikur te re. Nuk ka asnje grithe.
Vetem disa here i perdorur per lexim. Vjen me kuti origjinale dhe fotrolle ekstra.
Eshte i blem ne Maqedoni.

Per ndonje pytje shkruani SMS!

044-505-545
049-758-444
+1917-627-6664 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim