iPhone -- 4 -- 16gb

Shitet nga: Gent 04 Pri 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Iphone 4, 16gb, ne gjendje te rregullt dhe garancion.
Bashkangjitur edhe USB Cable, Adapter, Ndegjuese
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim