iPhone 4 32gb fullunlock

Shitet nga: iphone 27 Mar 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes iphone 4 32gb full unlock ne gjendje perfekte eshte i ardhur nga Zvicrra dhe eshte shume i ruajtur mundeni me pa edhe vet
dhe ka shume cmim te volitshem ja vlen !!!
Cmimi : 125 € fiks
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim