iPhone 4

Shitet nga: Pimi 06 Pri 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes iphoni4 i zi n gjendje perfekte , Iphoni osht 16gb dhe shum iruajtur per nga jashte. Flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim