iPhone 4 32GB

Shitet nga: iphone 31 Mar 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
shes iphone 4 32gb full unlock perfekt pa asnje grrith te vetme si i ri i sapo ardhur nga austria
eshte ne gjendje perfekte shume i ruajtur iphone batarin e man shume mire 3-4 ka cydia dmth eshte me i veqant se iphone e tjere ky program ju mundson qe te merrni programe pa pages qe ne app store jane me pages
iphone ka pajisjet percjellese dhe paketimin e vet per me shume na kontaktoni edhe ne viber
+38649835595
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim