iPhone 4 Full Unlock

Shitet nga: Rexhep Abazi 13 Pri 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes iPhone 4 full unlock i ardhur nga Zvicrra. iPhone është i instaluar me iOS 7.1.2 dhe me aplikacionet më të favorshme të instaluara si Facebook, Viber, Messenger, GMail etj. iPhone është në gjendje të rregulltë pa asnjë defekt. Bashkë me iPhone vjen edhe një mbrojtëse transparente.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim