iPhone 4 I bardh

Shitet nga: Behar 18 Pri 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes urgjentisht iPhone 4 I bardh vetem 100 euro. Iphone eshte shume ne gjendje te mir dhe eshte I cbllokuar dhe punon me cfardo sim kartel. Per me shume info me kontakto ne 045947122
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim