iPhone 4 dhe Samsung Galaxy W

Shitet nga: Skenda 20 Shk 00:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes iPhon 4 140 €uro, 16-GB full unlock dhe Samsung Galaxy W 130 €uro 8-GB plus 8-GB memory card, gjithashtu edhe bej ndërrim me telefona me te shtrenjët (Samsung Galaxy S4, S5 apo Huawei P7, HTC e te ngjajshëm). Mund te kontaktoni edhe ne Viber +38649174793
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim