iPhone 4

Shitet nga: rinor 19 Shk 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Apple iPhone 4
16gb
Ne gjendje te rregullt.
Iphone 4 me verzion 6.1.2 ne gjendje shum te rregullt me ngjyre te zezë, shume pak i perdorur nuk ka asnjë gervishje, nuk eshte servisuar dhe qelur asnjeher dhe nuk eshte qelur ndonjehere dhe jam perdorusi i pare i tij.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim