iPhone 4S Black 16 GB [iOS 8.2] | Full Unlocked

Shitet nga: Leonat 01 Pri 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
iPhone 4S Black 16 GB [iOS 8.2] | Full Unlocked

Shes iPhone 4S 16 GB te zi full unlocked te perdorur per 150 EUR. Telefoni eshte ne gjendje te mire me te gjitha pjeset origjinale, vetem butoni per uljen e zeri nuk i punon dhe duhet te ndrrohet, kurse butoni per ngritjen e zerit funksionon. Perndryshe, cdo gje eshte ne rregull. Telefoni shitet me mbushes dhe me fakture, por pa paketim.Telefonin e kam ble ne Austri ne Apple Store para 3 viteve per 629 EUR.

Tel: 044/049 520-785
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim