iPhone 4s 16Gb

Shitet nga: Durim 18 Mar 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

155 EUR

Komuna: Prishtinë
iPhone osht i kompanis Kanadese Rogers, dhe eshte me gevey,se ka as ni problem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim