iPhone 4s 64GB fullunlock

Shitet nga: Valdrin 12 Shk 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

195 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes iPhone 4s ne gjendje te rregullt dhe shume i ruajtur,eshte i bler ne zvicerr nga kompanija sunrise dhe eshte fullunlock.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim