iPhone 4s i bardh & i zi

Shitet nga: drinor 16 Shk 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
iphone 4s i bardh dhe i zi 16 gb fullunlock
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim