iPhone 4s i ruajtur shum 6 muaj i perdorur shite..

Shitet nga: Leka 23 Pri 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 EUR   150 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Iphone 4s 16g full unlocked.. I perdorur 6 muaj dhe shitet 125 euro ose nderrohet me Samsung Galaxy S3.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim