iPhone 5 16 g i bardh full unllok

Shitet nga: leoni 29 Mar 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Prishtinë
iphon 5 16 gb ne gjendje shum te mir dhe pa vrejtje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim