iPhone 5 16 gb

Shitet nga: ilir 31 Mar 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Prishtinë
iPhone 5 16 gb ne gjendje shum te mir dhe i rujtur viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim