iPhone 5 16GB I ZI FULL UNLOCK

Shitet nga: Arben 14 Maj 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

310 EUR

Komuna: Prishtinë
iPHONE 5
16GB
I ZI
Full Unlock
Pranone te gjithe operatoret telefonike, eshte I ruajtur pa ndonje gervishtje ne ekran, mbrapa apo ne anesore, ka qene gjithmone me maske mbrojtese si ekani poashtu edhe telefoni (shihet ne foto), nuk eshte rrezuar asnjehere ne dyshme. Eshte i ardhur nga Amerika. Grantoje qe nuk eshte me GEVEY (Gevej), jape pergjegjesi me leternjoftim.
Se bashku me telefon vie mbushesi si dhe mbrojtesa qe shihet ne fotografi.

Mund te kontaktoni ne numrin e shfaqur, si dhe ne Viber. Nga mengjesi deri ne ora 17:00 mund te dergoni SMS, ndersa qe nga 17:00 deri ne 22:00 te thirrni per diskutim.

Pres bleres serioz.
Cmimi eshte i diskutueshem.Nuk beje nderrime!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim