iPhone 5 white 64gb

Shitet nga: Shpat 23 Krr 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes iPhone 5 ngjyre e bardhe (white) me 64gb, pra ka kapacitet shum te madh per instalimin e shume applikacioneve dhe per shum foto. iPhone eshte ne gjendje te mire dhe vjen me kuti, adapter (mbushes) dhe ndegjojse. Si dhe ka te insaluar IOS 8.1.2 .Ju mirepres!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim