iPhone 5s 16 Gb

Shitet nga: Arben 04 Shk 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes iPhone 5s, Space Gray, 16 gb, full unlock
I blere ne Gjermani dhe përdorur rreth 1 vit, në gjendje të rregullt dhe i pa dëmtuar, shih fotot.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim