iPhone 5s 32 giga dhe samsung s5 mini

Shitet nga: Bekim 09 Shk 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

360 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes iphone 5s 32 giga full unlock i ardhur nga Gjermania me bateri te re (i zi) ne gjendje shume te mire pa as me te voglin problem as 1 grrithe te vetme qmimi 360 euro i fundit i panegociushem per me lire mos thirrni ju lutem , dhe samsung galaxy s5 mini poashtu shume pak i perdorun ne gjendje perfekte qmimi 190 euro pres bleres serioz per me lire mos kontaktoni fare , ndrrim bej vetem me iphone 6
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim