iPhone 5s u shit

Shitet nga: leka 07 Mar 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
shitet iphone 5s i zi 16 gb full unlock me kuti dhe garancion
fotot jan origjinale
mund te shihni edhe vete fletegarancionin ne foto qe eshte blere para 9 muajve 570 euro
mundeni me kontaktu edhe ne viber ne 0037744919553
ju lutem vetem bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim