iPhone 5s

Shitet nga: Krenar Ademaj 24 Mar 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes iPhone 5s ne gjendje te rregullt.Ka 16 gb memorie.Mund te me kontaktoni gjate tere dites por mund te takohemi vetem ne mbremje pas ores 7,sepse jam duke punuar.Mos dergoni e-mail,por vetem sms dhe mund te me thirrni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim