iPhone 6 - wifi facebook viber 16GB - NEW - 120 ..

Shitet nga: KUSHTRIM 29 Krr 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes iPhone 6

Tel eshte FULL UNLOCK posedon Kamer shum te paster para dhe pas Wi-fi shum te mir 16gb memorie

Me iphone merrni Adapterin, kabllen per PC, ndegjuset

Ju Mund te instaloni Facebook Viber Skype Watsapp Instagram Lojera te ndryshme ETJ ETJ.

iPhone 6 eshte prodhim kualitativ korean me qmim me te lir - qmimi 120 euro (Kualitet tejet i larte, qmimi tejet i volitshem)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim