iPhone 6 Plus 64G Factory Unlocked

Shitet nga: Agon 02 Mar 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

755 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes iPhone 6 Plus 64GB ne gjendje perfekte i ardhur nga amerika.Telefoni eshte ne gjendje perfekte i perdorur vetem 1 muaj.Telefoni eshte ne paket te vete me mbushes dhe ndegjuse origjinale te apple.Kontaktoni ne telefon apo viber per me shum informata
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim