samsung advance S

Shitet nga: Samsung advance S shitet dhe nderrohet 05 Pri 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes dhe nderroj samsung advance S ka garancion deri ne muajin tetor, ndrroj me telefona tjer qe mkonvenon,,, mundeni me kontaktu ne viber nkete numer....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim