samsung galaxy s4

Shitet nga: histri 01 Mar 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Samsung galaxy s4 32 giga nga zwiss shum i rujten dhe i mir qimimi 300 ose 250 ...Malishev rajoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim