shes Samsung Galaxy S3 Mini u shit flm

Shitet nga: Buqi 12 Mar 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes samsung galaxy s3 mini eshte shum shum i mir dhe i rujtun punon shum mir me garancion ngjyra hiri pak ma e veqant dhe e rrall fotot jan origjinale te telit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim