shes samsung mini galaxy shum i rujtun me folia.

Shitet nga: korab 09 Shk 08:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes samsung mini galaxy i ri i sapo i bler me folia i ri me qip dy giga i bler 70 euro dhe shes me nje qmim volitshem. Per me shum edhe ne viber.ndrroj me Hauwei y300 ose y 330.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim